Ja een website mag best mooi zijn.......
Het gaat er om of de website doet wat hij moet doen; de bezoeker aanspreken/bedienen!
Vaak wordt een te ontwikkelen zakelijke website te 'persoonlijk benaderd' door de opdrachtgever. Dat vind ik ‘niet mooi' of ik denk dat het zo beter is. Logische, maar een bezoeker is niet geïnteresseerd in uw persoonlijke mening. De bezoeker wil informatie en wel zo snel mogelijk!
Het is lastig persoonlijke gevoelens uit te schakelen tijdens het ontwikkelproces. U moet zich steeds afvragen hoe de website op de bezoeker zal overkomen. U zult zich dus moeten verplaatsen in uw bezoekers.

Zoek een aantal websites die u aan uw verwachtingen voldoen. Vraag een aantal bekenden om deze websites te bezoeken. Wat voor gevoel kregen zij bij het bezoeken van deze website? Was alles duidelijk op de site en vonden zij wat ze zochten enz.
MulderMedia maakt graag mooie websites, maar uw schoorsteen moet ook roken.
| < Vorige | Volgende > |
|---|








Vastgoed onderneming